Türkçe
Hakkımızda

30 yıllık birikime sahip Orakçı Şirketler Grubu bünyesinde yer alan ve bugün Gebze – Şekerpınar’da, 1.700 metrekare kapalı alanda, teknolojisi yüksek geniş makina parkuru, eğitimli ve deneyimli kadrosuyla üretim yapan Ormold Plastik Kalıp, faaliyetine 2008 yılında kardeş firması Plaskar Plastik Enjeksiyon bünyesinde Kayapa Sanayi Bölgesi’nde başladı.

Türkiye’deki müşterilerinin taleplerine cevap vermenin yanı sıra yurtdışına da kalıp ihraç eden Ormold; otomotiv, beyaz eşya, medikal, toplu taşıma koltuk ve havacılık sektörlerine hizmet veriyor.

Mercedes’in SFTP projesi kapsamında tampon kalıplarının üretimini yaparak kabiliyetinin boyutlarını gözler önüne seren Ormold, kalıp içi transfer sistemi, core-back sistemi ve rotatif sistemler için 2K – çift komponent kalıpların üretimini de gerçekleştiriyor.

2016 yılında aldığı ISO -9001-2015 kalite belgesi ile müşterilerine yüksek kalitede, hızlı ve kusursuz ürün ve hizmet sunuyor. 

Her zaman yaratıcı ve yenilikçi olma prensibi ile hareket eden Ormold, profesyonel yönetim anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyor. Ormold, İtalya ile başlayan ihracat serüvenine son dönemde ağırlıklı olarak Fransa ile devam ediyor.